ATPTest

Výhodný upgrade luminometru

Máte starší luminometr libovolného výrobce? Můžeme Vám nabídnout výhodný upgrade na moderní SystemSURE Plus nebo EnSURE Touch. Vyzkoušejte si nezávazně náš luminometr SystemSURE Plus/EnSURE Touch a porovnejte. Pravděpodobně zjistíte, že jeho obsluha je opravdu geniálně jednoduchá a intuitivní, stejně jako práce s testy UltraSnap, AquaSnap nebo SuperSnap. V neposlední řadě je důležité také to, že Vám umíme nabídnout bezkonkurenční cenové podmínky.

Hlavní přednosti systému SystemSURE:
  • Snadná obsluha
  • Skvělý výkon při nízkých nákladech na přístroj i testy
  • Téměř bezúdržbový provoz
  • Nejvyšší úroveň zákaznické podpory
  • Výrazná finanční úspora na spotřebním materiálu

Ve většině případů jsme schopni nabídnout tzv. servis výměnou, tedy výměnu starého přístroje za nový za výhodných podmínek nebo dokonce zdarma. Záleží na počtu prováděných testů. U starého přístroje zajistíme ekologickou likvidaci. Pro podrobnější podmínky nás prosím kontaktujte.

Není třeba se bát přechodu na jiný systém. Vaše kontrolní místa, vzorkovací plány, nápravná opatření – vše zůstane zachováno. Jediné, co je třeba ověřit, jsou limitní hodnoty. I ty však zůstávají ve velké části případů zachovány beze změny nebo jen s drobnou úpravou. Se vším Vám samozřejmě pomůžeme.