ATPTest

SystemSURE Plus™

Nejrozšířenější systém na monitoring hygieny a kontrolu sanitace

SystemSURE Plus je základním modelem v převratné generaci ATP luminometrů – přístroj „do dlaně“, s moderní fotodiodovou technologií, funkčním uživatelským designem a příjemně jednoduchým ovládáním, vytváří velmi citlivý, přesný a navíc snadno dostupný systém na monitoring hygieny. Současný SystemSURE Plus je již třetím pokračovatelem nadčasového modelu SystemSURE II a rozšiřuje jeho funkce o nové možnosti při současném zachování všech oceňovaných předností a snadné ovladatelnosti.

Díky kombinaci se stěrovými přípravky UltraSnap, SuperSnap nebo testy vody AquaSnap je detekováno i stopové znečištění během několika vteřin. Na zjištěný nedostatek je tak možné okamžitě reagovat a ochránit další výrobu před možnou kontaminací.

Tento systém je používán po celém světě potravinářskými a kosmetickými výrobci, nemocnicemi, restauracemi, supermarkety a dalšími odvětvími průmyslu, kde je nezbytná rychlá kontrola čistoty po sanitaci. SystemSURE Plus umožňuje rychlé stanovení účinnosti sanitace a hygienického stavu povrchů a vody, monitoring HACCP/SSOP programů, optimalizaci používání čisticích a sanitačních prostředků, zajištění bezpečnosti potravin, zlepšení kvality produktů a snížení nákladů.

K systému je navíc dodáván databázový program SureTrend, který umožňuje tvorbu a správu vzorkovacích plánů, stahování výsledků testů z přístroje do počítače a jejich dlouhodobé sledování a hodnocení. Výsledky lze také exportovat do jiných programů, např. Excel.

Ověřený systém

Přístroje z převratné řady SystemSURE jsou používány potravinářskými výrobci více než 15 let. Jsou vytvořeny tak, aby nejen vydržely dlouho, ale především tak, aby fungovaly lépe než všechny ostatní systémy na trhu. Nemusíte se spoléhat jen na naše slovo – podívejte se na výsledky nejrozsáhlejší studie ATP systémů, kterou vypracovala renomovaná referenční laboratoř: Silliker Study (na stránkách Hygiena)

Průvodce

Dlouholeté zkušenosti s aplikací systému na kontrolu čistoty v různých provozech nám umožnily vytvořit pro naše zákazníky „Průvodce ATP systémem SystemSURE firmy Hygiena“. Tato brožura stručně vysvětluje základní principy testu, správný způsob odběru a změření vzorku a především provede uživatele postupně několika jednoduchými kroky nasazení ATP systému v praxi až po začlenění do Vašeho podnikového systému jakosti. Věříme, že i stávající uživatelé v něm mohou najít zajímavé tipy. Našim zákazníkům je Průvodce dodáván samozřejmě zdarma jako součást systému.

Odběr a zpracování vzorků
Vlastnosti
 • Malý, lehký přístroj „do dlaně“ (260 g, 7,6 x 17,8 x 3 cm)
 • Dokonale jednoduché ovládání
 • Napájení 2 tužkovými bateriemi (až 3000 měření)
 • 250 programovatelných vzorkovacích míst v odběrovém plánu
 • 100 odběrových plánů
 • Textový popisek pro každé vzorkovací místo
 • Identifikace uživatelů (200)
 • Paměť na 5000 naměřených výsledků s následným přenosem do PC
 • Robustní přístroj, určený na intenzivní používání
 • Automatická kalibrace a kontrola při spuštění
 • Detekční limit 1 fmol ATP (UltraSnap), resp. 0,2 fmol ATP (SuperSnap)

Stáhněte si prospekt: SystemSURE Plus (PDF, 1 MB)

Stáhněte si prospekt: SystemSURE Plus ve zdravotnictví (PDF, 7 MB)

Potřebujete technickou podporu? Technická podpora

Potřebujete kalibraci přístroje nebo servis? Kalibrace, servis, záložní přístroje

Informace na stránkách výrobce: SystemSURE Plus (odkaz na hygiena.com)