ATPTest

Technická podpora

Naším cílem je zajištění co nejlepší úrovně podpory od plánování systému až po běžné nejasnosti a dotazy, které mohou vzniknout v průběhu používání. Prosím neváhejte a kontaktujte nás, i když Váš dotaz souvisí se systémem třeba jen okrajově, nebo Vám třeba připadá „hloupý“. Dvouminutový telefonát bývá jednodušší než několikahodinové vlastní pátrání. Většinu dotazů vyřídíme jednoduše po telefonu nebo e-mailu, složitější záležitosti řešíme společně s týmem specialistů výrobce firmy Hygiena. Rádi Vám pomůžeme, abyste byli plně spokojeni.

Naše kontaktní údaje naleznete na stránce Kontakty

Pro nové zákazníky je samozřejmě připraveno úvodní zaškolení, kde je představena celá metoda, předvedeno správné použití, odběr vzorku, obsluha přístroje a software. Úvodní zaškolení je spojeno s dodávkou přístroje a je zdarma.

Změnili se u Vás zaměstnanci pracující s přístrojem? Domluvte se s námi na novém zaškolení.

Pro doplnění dalších informací můžete navštívit také webové stránky firmy Hygiena, sekci technické podpory, kde je připravena knihovna technických dokumentů a odpovědí na nejčastější dotazy.

Odpovědi na nejčastější otázky: Hygiena FAQ (odkaz na hygiena.com)

Stránka podpory pro EnSURE Touch a SureTrend Cloud: Hygiena Help (odkaz na hygiena.com)

Hygiena TV

Výborným zdrojem informací je specializovaný kanál Hygiena na serverech Vimeo a YouTube, kde jsou k dispozici instruktážní videa k používání všech produktů.
Vimeo: vimeo.com/hygienatv
YouTube: youtube.com/user/HygienaTV

Odkazy jsou také k dispozici přímo na stránkách jednotlivých produktů.